Spektakl “Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu” – NOWA DATA!

Spektakl “Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu” – NOWA DATA!

Informujemy, że spektakl “PELCIA, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu” zostaje przeniesiony na 12 czerwca 2021r.
Zakupione bilety zachowują ważność.

Reżyseria: Joanna Szczepkowska
Obsada: Jan Jurkowski i Joanna Szczepkowska
Autor: Joanna Szczepkowska
Gatunek: komedia

Kiedy artysta podejmuje decyzję o wycofaniu ze świata, zaczyna się dochodzenie: czy to kwestia nieprzystosowania? Utraty talentu? Wyniosłości? I przede wszystkim: czy ma do tego prawo? Przywykliśmy do nieprzerwanej obecności gwiazd w przestrzeni medialnej, do ciągłych wiadomości na temat ich życia prywatnego i do konieczności bycia dostępnym dla widzów oraz dziennikarzy. Ale czy naprawdę jest to obowiązek artysty?
W autorskim spektaklu Joanny Szczepkowskiej, dojrzała kobieta przypadkowo spotyka młodego lidera ekstrawaganckiego zespołu muzycznego.
Dwa zupełnie odmienne spojrzenia, dwie różne epoki i przede wszystkim – dwa pokolenia, koncertowo prowadzące ze sobą osobliwą grę, w której ścierają się dwie odmienne osobowości: samotna z wyboru i nieodnajdująca się we współczesnym świecie Marta oraz goniący za sukcesem, rozgłosem i ciągłym „dzianiem się” Piotr.

Co wyniknie z tego spotkania? Jaką tajemnicę kryje Marta?
I kim jest tytułowa Pelcia?

Czas trwania spektaklu: ok. 140 minut

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności