BIM

BIM

Brzeski Magazyn Informacyjny

Brzeski Magazyn Informacyjny to najstarszy miesięcznik ziemi brzeskiej, stanowiący swoistą kronikę wszystkich najważniejszych wydarzeń gospodarczych, kulturalnych, sportowych, które miały miejsce w gminie Brzesko. Redagowany jest przy współudziale samych Czytelników. Szpalty BIM-u otwarte są dla każdego, kto chciałby przekazać ważną, jego zdaniem, informację. Redakcja utrzymuje stały kontakt z sołectwami, osiedlami i wszystkimi instytucjami działającymi na terenie gminy. BIM informuje na bieżąco o mających nastąpić wydarzeniach. Swoje stałe miejsce na łamach miesięcznika ma historia. Ponadto regularnie prezentowane są sylwetki brzeszczan, zarówno tych z przeszłości jak i współczesnych.

Archiwalne numery czasopisma w wersji elektronicznej dostępne są tutaj:

Cyfrowe archiwum czasopisma.


Zapraszamy również do zakładki WYWIADY (klik), gdzie publikowane są bieżące i archiwalne rozmowy przeprowadzane przez zespól redakcyjny.

BIM redaguje zespół:

Ewelina Stępień – redaktor naczelna
Beata Kądziołka – sekretarz redakcji
Konrad Wójcik – redaktor
Waldemar Pączek – redaktor


Kontakt:


32-800 Brzesko, plac Targowy 10, pok. 228
tel. (14) 68 496 64
e-mail: redakcja@mok-brzesko.pl
Dyżury w redakcji: pon. – pt. w godz. 8:00-16:00.


Zapraszamy do zakupu archiwalnych numerów BIM (od stycznia 2012) w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury (Plac Targowy 10).


Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności