7. Teatralne Spotkania Metodyczne – zgłoszenia do 1 października

7. Teatralne Spotkania Metodyczne – zgłoszenia do 1 października

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu – Biuro Organizacyjne w Tarnowie wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Brzesku serdecznie zapraszają instruktorów teatralnych oraz osoby, które chcą rozwijać swoje umiejętności w zakresie pracy teatralnej do udziału w 7. Teatralnych Spotkaniach Metodycznych, które odbędą się 9 października br. (sobota) w godz. 10:00-13:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Brzesku, pl. Targowy 10.

Techniki uruchamiania wyobraźni scenicznej to tematyka tegorocznej edycji warsztatów, która obejmować będzie następujące zagadnienia:

  1. Poszukiwanie impulsów pobudzających emocje i wyrazistość sceniczną.
  2. Rozbudzanie wyobraźni poprzez twórcze działanie ciałem.
  3. Kreatywne ćwiczenia z nadawania przedmiotom i sytuacjom nowych znaczeń.
  4. Tworzenie mikrosytuacji scenicznych.

Zajęcia warsztatowe poprowadzi Matylda Baczyńska – aktorka, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, dyrektorka artystyczna Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, w związku z czym – udział w zajęciach jest bezpłatny!

Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania warsztatów, jak również zmiany w programie w szczególności w przypadku konieczności dostosowania się do aktualnej sytuacji epidemicznej i wprowadzonych odgórnych obostrzeń i zakazów. Informujemy, że budynek, w którym mieści się MOK jest dostosowany architektonicznie do osób z niepełnosprawnością ruchową.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest przesłanie na adres mailowy: i.stanaszek@mcksokol.pl skanu wypełnionej i odręcznie podpisanej karty zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do 1 października br. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodatkowych informacji udziela Ilona Stanaszek – koordynator warsztatów. mail: i.stanaszek@mcksokol.pl, tel. 14 626 07 61, 18 534 0 689.

KARTA ZGŁOSZENIA: – w formacie docx (pobierz), – w formacie PDF (pobierz)

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności