Warsztaty teatralne “Druga Strona Luster” – zapisy do 25 października

Warsztaty teatralne “Druga Strona Luster” – zapisy do 25 października

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu – Biuro Organizacyjne w Tarnowie wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Brzesku serdecznie zapraszają instruktorów, nauczycieli oraz opiekunów artystycznych zespołów teatralnych do udziału w warsztatach Druga Strona Luster, które odbędą się 4 listopada br. /czwartek/ w godz. 15:30-18:30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Brzesku, pl. Targowy 10.

KONSTRUOWANIE ROLI ZA POMOCĄ AKTORSKICH ŚRODKÓW WYRAZU to tematyka kreatywnych warsztatów teatralnych, podczas których zmierzymy z następującymi zagadnieniami:
1.    Zadania i cele danej roli w przedstawianiu.
2.    Świadoma i logiczna kompozycja elementów sekwencji roli: gest, ekspresja ciała, głos, emocja
3.    Umiejętność współpracy z partnerami scenicznymi.

Zajęcia poprowadzi Matylda Baczyńska – aktorka, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, dyrektorka artystyczna Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, w związku z czym udział w zajęciach jest bezpłatny.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odwołania warsztatów, jak również zmiany w programie – w szczególności w przypadku konieczności dostosowania się do aktualnej sytuacji epidemicznej i wprowadzonych odgórnych obostrzeń i zakazów.

Informujemy, że budynek, w którym mieści się MOK w Brzesku jest dostosowany architektonicznie do osób z niepełnosprawnością ruchową.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest przesłanie na adres mailowy: i.stanaszek@mcksokol.pl skanu wypełnionej i odręcznie podpisanej karty zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do 25 października  br.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodatkowych informacji udziela Ilona Stanaszek – koordynator warsztatów
mail: i.stanaszek@mcksokol.pl, tel. 14 626 07 61, 18 534 0 689.

KARTA ZGŁOSZENIA: – w formacie PDF (pobierz), – w formacie doc. (pobierz)

Bo każda rola jest ciekawa 😉

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności