Podsumowanie WOŚP i pomoc dla Ukrainy

Podsumowanie WOŚP i pomoc dla Ukrainy

Z ostatecznego rozliczenia, które otrzymaliśmy wczoraj od fundacji WOŚP wynika, że dzięki Waszemu zaangażowaniu i otwartym sercom wspólnie zebraliśmy w sumie 97 675,49 zł. Dziękujemy wolontariuszom, partnerom i wszystkim, którzy wsparli nasze działania.
W obecnej sytuacji trudno jednak w pełni cieszyć się tym sukcesem.

Fundacja WOŚP zadeklarowała wczoraj przekazanie sprzętu medycznego mającego ratować życie i zdrowie ofiar wojny w Ukrainie 🇺🇦 Będzie on sfinansowany również ze środków zebranych podczas tegorocznego finału.

Przewidujemy wstępnie, że wszystkie te zakupy zamkną się na ten moment w kwocie 35 milionów złotych. Tym samym Fundacja zrealizuje swój pierwszy etap pomocy dla Ukrainy. Jeżeli okaże się, że ta pomoc nadal będzie potrzebna, wtedy ogłosimy zbiórkę publiczną, aby móc dalej tej pomocy udzielać.Dziękujemy wszystkim za wsparcie i nadal liczymy, że Polacy w sposób wspaniały będą okazywali pomoc siostrom i braciom z Ukrainy.

pisze Jurek Owsiak.

Więcej informacji na stronie fundacji WOŚP

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności