InicJaTyWy 2022 – DZIĘKUJEMY!

Znamy już zwycięzców 9. edycji Programu Grantowego InicJaTyWy organizowanego przez Carlsberg Polska. Miło nam poinformować, że w gronie nagrodzonych organizacji i instytucji znalazł się Miejski Ośrodek Kultury, który otrzymał 10 tysięcy złotych na realizację grantu „Tworzymy klimat – światłem i muzyką”. W ramach projektu na brzeskim Rynku powstaną girlandy świetlne z energooszczędnymi żarówkami, a jego zwieńczeniem będzie wielki piknik taneczno-integracyjny dla mieszkańców miasta.

Sukces MOK-u to wspólna zasługa twórców projektu oraz internautów, którzy w głosowaniu postawili na ten pomysł.

W imieniu całej załogi Miejskiego Ośrodka Kultury w Brzesku składamy serdeczne podziękowania wszystkim mieszkańcom miasta, którzy poparli tę inicjatywę. (tekst i fot. UM Brzesko)