UWAGA! ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU!

W związku z organizacją imprezy “Brzesko-Okocim Festiwal 2022” w dniach 25-26 czerwca 2022r. informujemy o:

zamknięciu ul. Asnyka od skrzyżowania z ul. Wyszyńskiego do Rynku w dniu 25.06.2022r. (sobota)
Prosimy o usunięcie pojazdów zaparkowanych przy Rynku w Brzesku, gdyż ulice zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku będą nieprzejezdne.

przeniesieniu przystanku taksówek z Placu Kazimierza Wielkiego w dniu 26.06.2022r. (niedziela) od godz. 7:00 do godz. 24:00

zamknięciu ul. Czarnowiejskiej dla ruchu na odcinku od ul. Brzezowieckiej do ul. Uczestników Ruchu Oporu oraz ul. Uczestników Ruchu Oporu od skrzyżowania z ul. Sienkiewicza do skrzyżowania z ul. Chopina; ul. Sobieskiego od skrzyżowania z ul. Długą do skrzyżowania z ul. Uczestników Ruchu Oporu oraz ul. Puszkina w dniu 26.06.2022r. (niedziela) od godz. 7:00 do godz. 24:00.

Czasowej zmianie organizacji ruchu autobusów:
– w dniu 25.06.2022r. (sobota) prosimy, aby od godz. 16:00 autobusy jadące na trasie Kraków – Nowy Sącz kierowały się na obwodnicę, nie jadąc przez centrum miasta, gdyż planowany jest koncert na brzeskim Rynku.
– w dniu 26.06.2022r. (niedziela) od godz. 6:00 do godz. 24:00 ruch odbywał się będzie ul. Kościuszki, nieczynny będzie przystanek na ul. Królowej Jadwigi. Pasażerowie będą mogli wsiadać i wysiadać na przystanku przy pl. Żwirki i Wigury oraz Uczestników Ruchu Oporu.

Informujemy, że w/w imprezy potrwają do godz. 24:00.

W/w środki zostały podjęte ze względu na bezpieczeństwo uczestników imprezy, za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość, zachęcamy również do uczestnictwa w tym kulturalnym wydarzeniu oraz w innych imprezach organizowanych przez MOK.

Pełny dokument dostępny jest poniżej

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności