Spotkanie z Hubertem Zapiórem w Filharmonii Krakowskiej – 16 października 2022

Spotkanie z Hubertem Zapiórem w Filharmonii Krakowskiej – 16 października 2022

Już w najbliższą niedzielę pochodzący z Brzeska baryton Hubert Zapiór będzie gościem “Spotkania z Artystą”, które odbędzie się w Filharmonii Krakowskiej. Będzie to wydarzenie o wyjątkowym charakterze, łączące w sobie cechy recitalu oraz rozmowy z artystą. Przy fortepianie zasiądzie znana z koncertów w naszym mieście Dominika Peszko, a rozmowę poprowadzi Elżbieta Gładysz – Prezes Krakowskiego Stowarzyszenia Miłośników Opery “Aria” ✨

To niepowtarzalna okazja aby poznać sekrety pracy śpiewaka operowego i usłyszeć fragmenty najsłynniejszych utworów w wykonaniu brzeszczanina.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a miejsc (których tak często brakowało podczas brzeskich koncertów Huberta) powinno wystarczyć dla wszystkich, bowiem utrzymana w estetyce lat trzydziestych sala koncertowa Filharmonii Krakowskiej jest w stanie pomieścić blisko 700 osób.

Hubert Zapiór od młodzieńczych lat jest naszym serdecznym przyjacielem. Jesteśmy dumni za każdym razem, gdy mamy okazję zobaczyć go w tak zjawiskowych wnętrzach, szczególnie tak blisko domu ❤

Hubercie – oby tak dalej!

Więcej szczegółów można znaleźć na profilu facebookowym Filharmonii Krakowskiej (klik!).

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności