Za nami Rymorytmy jesienne

Za nami Rymorytmy jesienne

Ma coś w sobie nasza złota jesień, bo latem ten koncert nie wybrzmiałby tak wyjątkowo 🍂🍁 Za nami Rymorytmy Jesienne – magiczny wieczór pełen wzruszeń i uśmiechu.

Poniżej kilka słów od Piotra Poloka, który był sprawcą całego zamieszania:

W sobotę 22 października 2022 roku w Regionalnym Centrum Biblioteczno Kulturalnym w Brzesku, odbył się koncert ,,RYMO RYTMY JESIENNE” w którym udział wzięli znamienici artyści polskiej sceny poezji śpiewanej.

Wystąpili kolejno: zespół Zielony Szlak, Piotr Polok w składzie z Jakubem Totą i Joanną Giemzowską-Pilch, (skrzypaczką która przez 20 lat współtworzyła wraz z Markiem Grechutą legendarny zespół Anawa, współpracowała m.in z Ireną Santor i Grzegorzem Turnauem) oraz duet Skrawek Nieba (muzycy zespołu U Studni).

Organizatorem wydarzenia był Miejski Ośrodek Kultury. Pomysłodawcą, producentem i reżyserem koncertu Piotr Polok, właściciel Firmy Edukacyjno-Artystycznej POL-ART z Borku.

Serdecznie dziękuję:

  • Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Pani Ewelinie Stępień, za zaproszenie i wspaniałą organizację koncertu
  • Burmistrzowi Brzeska Panu Tomaszowi Latosze
  • Pracownikom MOK: Krzysztofowi Szydłowskiemu, Romanowi Florczakowi i Jakubowi Kurowskiemu za profesjonalną obsługę techniczną
  • Sponsorowi, firmie USŁUGI STOLARSKIE Sławomir Widełka
  • Pani Agnieszce Kapturkiewicz za prowadzenie koncertu
  • Panom Tadeuszowi Zuzi i Konradowi Wójcikowi za nagrania i zdjęcia
  • Wszystkim wykonawcom i wspaniałej brzeskiej publiczności

Piotr Polok

PS W głównym holu jeszcze przez kilka dni obejrzeć można obrazy Agnieszki Kapturkiewicz

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ, gdzie czeka fotorelacja z wydarzenia.

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności