Monografia “Wokowice w latach 1772-2020”

Monografia “Wokowice w latach 1772-2020”

Trwa promocja wydanej w sierpniu monografii „Wokowice w latach 1772-2020. Studium z dziejów wsi małopolskiej” autorstwa dr. hab. Tomasza Kargola i dr. hab. Krzysztofa Ślusarka.

Przypomnijmy, że inauguracja akcji promocyjnej odbyła się 27 sierpnia br. w Domu Ludowym w Wokowicach, a spotkanie z autorami cieszyło się olbrzymim zainteresowaniem. Po upływie półtora miesiąca od premiery nadal jest mnóstwo osób chcących wejść w posiadanie tego unikatowego wydawnictwa. Jedno ze spotkań promujących tę książkę odbyło się ostatnio w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku, a uczestniczyli w nim jeden z autorów monografii, Tomasz Kargol, pracownik naukowy Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich „Wisienki Trzymamy Się Razem”, z którego inicjatywy książka została wydana. To właśnie członkinie tego koła złożyły do LGD „Kwartet na Przedgórzu” wniosek o dofinansowanie tego zadania. W przygotowaniu wniosku pomogli pracownicy Urzędu Miejskiego. W ten sposób pozyskano z LGD 8 tysięcy złotych, które w całości pokryły koszt wydawnictwa.

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności