Za nami 8. Teatralne Spotkania Metodyczne

5 listopada dzięki współpracy z Małopolskim Centrum Kultury “Sokół” w Nowym Sączu odbyły się w MOK-u 8. Teatralne Spotkania Metodyczne 🎭 dedykowane artystom i instruktorom teatru amatorskiego.
Tematyka tegorocznej edycji koncentrowała się wokół zagadnień kreatywności i improwizacji scenicznej.

Uczestnicy warsztatów rozwijali umiejętności twórczego myślenia o postaci scenicznej, operowania różnorodnymi środkami wyrazu oraz pracowali nad wyrazistością intencji i emocji.
Zajęcia warsztatowe prowadził aktor scen krakowskich, reżyser, artysta kabaretowy, pieśniarz, kompozytor – Andrzej Róg.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.