“Druga Strona Luster” za nami

“Druga Strona Luster” za nami

W sobotę 26 listopada odbyły się warsztaty Druga Strona Luster, które organizowaliśmy w ramach współpracy z niezawodnym Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu. Warsztaty skierowane były do instruktorów, kierowników i choreografów grup artystycznych oraz dorosłych aktorów amatorów.

Uczestnicy poznawali drogę twórczą konstruowania postaci scenicznej poprzez pracę nad uwagą koncentracją oraz ćwiczenia rozwijające wyobraźnię i kreatywność. Wykorzystując intuicję i emocje poszukiwali form komunikacji werbalnej i niewerbalnej oraz tworzyli krótkie etiudy sceniczne. Nad całością czuwał aktor teatralny i filmowy, Kamil Toliński.

Za koordynację tych oraz poprzednich warsztatów odpowiedzialna była pani Ilona Stanaszek z tarnowskiego Biura Organizacyjnego CK Sokół, której bardzo dziękujemy za jak zwykle niezwykle udaną, miłą i owocną współpracę 🥰

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności