Bolewski & Tubis zapraszają na Jazz Weekend (video)

Bolewski & Tubis zapraszają na Jazz Weekend (video)

Z radością prezentujemy państwu pierwszych wykonawców nadchodzącego Jazz Weekendu.

Bolewski & Tubis to wyjątkowy duet: Radosław Bolewski (wokal, perkusja) oraz Maciej Tubis (fortepian i syntezator basowy). Ich muzyka określana jest jako wysmakowany balans między jazzem a muzyką pop w odważnej improwizowanej odsłonie.

Duet zaprezentuje doskonale przyjęty przez publiczność i dziennikarzy projekt OBYWATEL JAZZ, poświęcony twórczości Grzegorza Ciechowskiego. Publiczność czeka wieczór z repertuarem Obywatela G.C. i Republiki w absolutnie zaskakujących aranżacjach ✨

Zespół wydał także dwie autorskie płyty: Lunatyk (2018) i Bez końca (2020), obie cieszą się świetnymi recenzjami. Duet otrzymał nagrodę w kategorii zespół roku 2018 w plebiscycie Plastry Kultury, a klip do utworu „Rozproszenie” znalazł się w finałowej piątce ubiegłorocznej edycji konkursu Video Music Awards w kategorii debiut.

– To właśnie koncerty i spotkania z publicznością dają nam najwięcej satysfakcji, a słuchacze mówią, że na scenie tworzymy tyle dźwięków, ile musiałby zagrać kwartet – mówią artyści.

Przekonajcie się sami – piątek 13 stycznia, sala audytoryjna RCKB.
Więcej szczegółów TUTAJ (klik!)

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności