Wonky Town w Brzesku

Wonky Town w Brzesku

Drugiego dnia Jazz Weekendu o wrażenia muzyczne na odpowiednim poziomie zadba zespół Wonky Town.

WONKY TOWN to sześcioosobowy zespół jazzowo-popowy, choć tak naprawdę ciężko jest jednoznacznie określić stylistykę muzyczną w której się porusza. Członków zespołu połączyło wyjątkowe miejsce – Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

W Brzesku grupa zaprezentuje autorskie kompozycje oraz jazzowe aranżacje utworów muzyki klasycznej, popowej a nawet patriotycznej. Wybrzmi swing, funk, rytmy latynoskie i przede wszystkim JAZZ 🎼

Artyści zapewniają, że w sobotnim repertuarze znajdzie się wiele niespodzianek: „Podczas koncertu zaprezentujemy nasze autorskie utwory, ale nie zabraknie również takich szlagierów, jak między innymi Careless Whisper George’a Michaela. Kto będzie w tym czasie w Brzesku musi koniecznie nas usłyszeć!”

Poniżej próbka możliwości naszych gości:

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności