31. Finał WOŚP – do zobaczenia 29 stycznia!

31. Finał WOŚP – do zobaczenia 29 stycznia!

31. Finał Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami ❤❤❤

Wraz z fundacją WOŚP gramy w tym roku pod hasłem „Żyj zdrowo, w zdrowym świecie”. Zbieramy środki na walkę z sepsą, a dokładniej na zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii i wirusów, którymi zakażenie może prowadzić do sepsy.

29 stycznia od samego rana wypatrujcie w swojej okolicy wolontariuszy z kolorowymi puszkami. Na pewno ich nie przeoczycie.
Spotykamy się wieczorem w RCKB. Wystąpi doskonale znany naszej publiczności Kulson Band, tym razem w asyście Vocal mix DJ Berry Blue! Przez cały wieczór będą również odbywały się licytacje Złotych Serduszek. Startujemy o 16:00!

Przypominamy, że Istnieją też inne sposoby wsparcia WOŚP:
– Sztabowa Puszka Stacjonarna, która już od kilku dni czeka na Was na portierni RCKB
– eskarbonka dostępna pod adresem https://eskarbonka.wosp.org.pl/tgmtmv
– do końca miesiąca trwają licytacje na naszym koncie Allegro:  https://allegro.pl/uzytkownik/mok_brzesko Warto tam zaglądać, bo ciekawych przedmiotów wciąż przybywa

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności