31. FINAŁ WOŚP – MAMY PONAD 110 TYSIĘCY!

31. FINAŁ WOŚP – MAMY PONAD 110 TYSIĘCY!

Powoli opadają emocje po 31. Finale WOŚP. Czas na podsumowanie i podziękowania.
Na ten moment wspólnymi siłami zebraliśmy 110 053, 88 zł. To drugi wynik w historii brzeskich finałów!

Puszki – 71 941,08 zł
Licytacje Allegro – 18 509,80 zł
Licytacje stacjonarne – 12 910 zł
eSkarbonka (wciąż można wpłacać) – 6 693 zł

Kwota z pewnością jeszcze wzrośnie, ponieważ bank wciąż przelicza datki w walucie obcej. Dla spóźnialskich wciąż aktywna jest nasza eSkarbonka: https://eskarbonka.wosp.org.pl/tgmtmv .
 
Przede wszystkich chcemy podziękować największym bohaterom wszystkich finałów, czyli naszym kochanym WOLONTARIUSZOM – ten wspaniały wynik to głównie WASZA zasługa. Dziękujemy po stokroć!
„Najbogatsze” tegoroczne puszki należały do Julki (2 946,29 zł), Kuby (2 901,67 zł), Bartka (2 863,03 zł), Mateusza (2 405, 68 zł) oraz Mai (2 058,87 zł).

Nie zawiedli również uczestnicy aukcji, zarówno tych internetowych jak i stacjonarnych. Nasze przedmioty licytowane przez portal allegro trafiły m.in. do Bydgoszczy, Szczecina, Olesna, Augustowa, Zabrza czy Warszawy. To się nazywa promocja miasta!

Jak zwykle niezwykłym powodzeniem cieszyły się Złote Serduszka, za które bardzo dziękujemy Panu Andrzejowi Mellerowi, właścicielowi firmy Timeless. Na portalu allegro najdroższe z nich osiągnęło kwotę 2024 zł. Na stacjonarnych aukcjach tegoroczny serduszkowy rekord to 2100 zł.

O muzyczne emocje na najwyższym poziomie zadbał niezastąpiony Kulson Band pod przewodnictwem perkusisty Krzysztofa Szydłowskiego, który specjalnie na tę okazję skomponował utwór pod wiele mówiącym tytułem „Stop War”. Wybrzmiały największe hity polskiego i światowego rocka. Energetyczna bomba! Panie Krzyśku – czapki z głów. W skład zespołu weszli również Teresa Szydłowska (klawisze), Krzysztof „Arnold” Michalski (gitara i wokal), Karol Niemiec (klawisze), Mirek Ciemięga (saksofon), Daniel Pabian (bas) i Joanna Gałek (perkusja). Zaśpiewali: Agnieszka Piekarz, Zuzanna Łazarz i Tomasz Łazarz oraz Jagoda Szydłowska, która w przerwie porwała publiczność setem didżejskim. Gościnnie wystąpił Krzysztof Musiał oraz tancerze ze szkoły tańca Thomas Dance – Jowita Gawor i Kacper Stal oraz Anna Ćwierz i Jakub Miękina.

Nie byłoby brzeskich finałów bez zgranej grupy przyjaciół, którzy od lat wspierają nasze działania w ramach WOŚP:

Krakowski Bank Spółdzielczy oddział Szczurowa, a w szczególności Pani Małgosia, Pan Bartek, Pan Mariusz i Pani Justyna – sami już nie wiemy od ilu lat zostajecie z nami do późna, by skrupulatnie zliczać każdy grosik wrzucany do puszek.
Agencja Ochrony VIP Patrol, Pizzeria Soprano i Restauracja Piotruś Pan – dzięki Wam wszyscy byli bezpieczni i najedzeni 😉
GD Sound wraz z szefem szefów Gabrielem – właśnie tak się realizuje koncerty!
Urząd Miejski w Brzesku na czele z panią Barbarą Kuczek oraz Burmistrzem Tomaszem Latochą – trudno wymienić wszystko za co jesteśmy wdzięczni, dlatego po prostu dziękujemy za wsparcie i zaufanie.
– Były z nami również Julka, Paulina, Kamila i Oliwia – bez was byłoby krucho dziewczyny ❤

Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności