68. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – zgłoszenia do 2 marca

Wraz z Małopolskim Centrum Kultury “Sokół” serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim. To już 68. edycja! Głównym organizatorem turnieju jest Towarzystwo Kultury Teatralnej. Konkurs jest adresowany do amatorów (uczniów szkół ponadpodstawowych oraz osób dorosłych) i obejmuje cztery odrębne turnieje:

– Turniej Recytatorski
– Turniej Poezji Śpiewanej
– Turniej Teatrów Jednego Aktora
– Wywiedzione ze Słowa

Eliminacje dla powiatu brzeskiego odbędą się 7 marca 2023 (wtorek), o godz. 9:00 w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku, plac Targowy 10 (sala audytoryjna).

Karty zgłoszenia wraz z podpisanymi oświadczeniami należy dostarczyć osobiście do sekretariatu Miejskiego Ośrodka Kultury w Brzesku lub wysłać mailem na adres: kultura@mok-brzesko.plw nieprzekraczalnym terminie do 2 marca 2023 (czwartek).

Zachęcamy do zapoznania się z REGULAMINEM (klik).

Karty zgłoszenia w formie edytowalnych plików PDF:
Recytacja/ Wywiedzione ze słowa (pobierz)
Poezja śpiewana (pobierz)
Teatr jednego aktora (pobierz)