Koncert charytatywny dla Marcina Sumary – 5 maja 2022

Koncert charytatywny dla Marcina Sumary – 5 maja 2022

5 maja w sali audytoryjnej MOK odbędzie się koncert charytatywny na dalsza rehabilitację pochodzącego z Brzeska Marcina Sumary. Marcin ma 37 lat. Zmaga się z porażeniem czterokończynowym po udarze krwotocznym, którego doznał dwa lata temu. Marcin nie poddał się i od tego czasu nieprzerwanie walczy, by powrócić do normalności.

Mój organizm wiele zniósł. Zapalenia płuc, Covid zaraz po wylewie, bakterię oddziałową, respirator, brak ruchu, żywienie za pomocą PEG-a, tracheotomię i wiele innych. Jestem silny, czasem czuję się jak wojownik. Miewam gorsze dni jak każdy. Obecnie jem sam, oddycham samodzielnie, ruszam się, zaczynam mówić. Czuję się dobrze, choć wcześniej nie dawano mi na to żadnych szans. Niestety, rehabilitacja to kosmiczne koszty, nawet, gdy jest mi niezbędna – pisze Marcin w liście opublikowanym na stronie zbiórki utworzonej przez jego najbliższych (https://www.siepomaga.pl/marcin-sumara)

Razem możemy wiele. Pomóżmy Marcinowi stanąć na nogi!

Zaczynamy 5 maja o godz. 18:00. Wystąpią wokaliści z Dębińskiego Centrum Kultury. W trakcie koncertu będą odbywały się licytacje. Dostępna będzie również specjalna skarbonka.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na sali darmowe wejściówki będą dostępne do odbioru na portierni RCKB.

Zapraszamy razem z Urzędem Miejskim w Brzesku oraz Dębińskim Centrum Kultury. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Brzeska Tomasz Latocha.

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności