Spoko Loko – koncert dla dzieci – 22 maja 2023

Spoko Loko – koncert dla dzieci – 22 maja 2023

Gratka dla najmłodszych!

Już 22 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Brzesku odbędzie się koncert zespołu SPOKO LOKO. Trio bije w ostatnim czasie rekordy oglądalności – ich utwory tylko w samym serwisie Youtube osiągnęły prawie 80 MILIONÓW wyświetleń.

Jak sami piszą: Jedyne takie godzinne #tańcedlaDZIECI, podczas których dzieciaki razem z zespołem zatańczą i zaśpiewają do takich piosenek jak: “Tańce Połamańce”, “Ciu ciu ła”, “A ram sam sam” i wieeeele innych. Podczas koncertu nie zabraknie także magicznych sztuczek oraz… więcej nie zdradzimy!
Spoko Loko, czyli Kasia, Dawid i Karolina na swoim koncie na YouTube mają kilkadziesiąt milionów wyświetleń. Opinie zadowolonych rodziców mówią same za siebie – przyjdźcie i dajcie się porwać rodzinnie w zwariowany świat Spoko Loko!

Bilety w cenie 35/40 zł do nabycia w serwisie kupbilecik:

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/94671/Brzesko/Spoko+Loko

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności