Spektakl “Prezent urodzinowy” – 28 maja 2023

Spektakl “Prezent urodzinowy” – 28 maja 2023

Spektakl PREZENT URODZINOWY już 28 maja!

“Prezent urodzinowy” to znakomita farsa z zaskakującymi zwrotami akcji. Po raz pierwszy w Polsce, sztuka zostaje przeniesiona w lata trzydzieste, co nadaje specyficznego klimatu tamtych lat.

Akcja sztuki toczy się w londyńskim hotelu. Jednocześnie będziemy w dwóch osobnych pokojach, a wszystkiego na miejscu dopilnuje on – nietuzinkowy kelner Tony, który widział już nie jedno i nie wiele potrafi go zaskoczyć, aż do to tego momentu.
Na scenie zobaczymy pięcioro aktorów, którzy przeniosą nas do innego, zwariowanego świata, świata nieprawdopodobnych sytuacji i komicznych nieporozumień. Do świata Tony’ego. Będziemy świadkami wielu zaskakujących pomyłek, fantastycznych kreacji aktorskich, wspaniałych dialogów, a wszystko to w reżyserii Wojciecha Błacha, reżysera spektaklu “Weekend z R.” który od kilku lat bawi widzów do łez. Autorem farsy jest Robin Hawdon, co już samo w sobie zapowiada zwariowaną komedię omyłek i niespodzianek przygotowanych dla widza. “Prezent urodzinowy” to chwila zastanowienia i ogromna dawka śmiechu.

Reżyseria: Wojciech Błach Przekład: Elżbieta Woźniak

Obsada (zamiennie): Liz: Anna Samusionek / Anna Gzyra
Kate: Aleksandra Szwed / Agnieszka Wielgosz / Kaja Paschalska
Dick: Mariusz Słupiński / Sebastian Cybulski / Rafał Kwietniewski
Bob: Włodzimierz Matuszak / Grzegorz Pawlak
Tony: Sławomir Pacek / Waldemar Obłoza

28 maja, godz. 16:00 i 19:00

BILETY do nabycia na stronie kupbilecik.pl:

godz. 16:00https://www.kupbilecik.pl/imprezy/90084/Brzesko/Prezent+urodzinowy+%E2%80%93+%E2%80%9EBirthday+Suite%E2%80%9D

godz. 19:00https://www.kupbilecik.pl/imprezy/96401/Brzesko/Prezent+urodzinowy+%E2%80%93+%E2%80%9EBirthday+Suite%E2%80%9D


Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności