Już jutro ruszają Teatralne Lustra!

Już jutro ruszają XI Konfrontacje Teatrów Dzieci i Młodzieży TEATRALNE LUSTRA na które zapraszamy razem z Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ (biuro organizacyjne w Tarnowie).

Przed nami dwa dni w towarzystwie młodych artystów, których może już za kilka lat spotkamy na wielkich scenach 🎭

Żeby najlepiej oddać to co przed nami, prezentujemy Państwu zakulisowe fotografie z ubiegłorocznej edycji imprezy. Dla wielu będzie to ciekawostka, bo z perspektywy sceny i kulis wszystko wygląda całkowicie inaczej 🤓

Do zobaczenia!