“Zostań zdobywcą Brzeska i okolic” – edycja 2023

“Zostań zdobywcą Brzeska i okolic” – edycja 2023

Dla wszystkich dzieci, miejscowych i przyjezdnych, które podczas tegorocznych wakacji przynajmniej przez jakiś czas będą przebywać na terenie gminy Brzesko, Urząd Miejski w Brzesku oraz Miejski Ośrodek Kultury przygotowali grę terenową „Zostań zdobywcą Brzeska i okolic”. Zabawa potrwa do 31 sierpnia.

Gra polega na odnalezieniu dziewięciu ponumerowanych pieczęci  ukrytych w charakterystycznych punktach gminy. Każdą odnalezioną pieczęć trzeba będzie przybić w odpowiednim miejscu na specjalnej mapie, w którą zostanie wyposażony każdy poszukiwacz. Wędrówka rozpoczyna się na brzeskim Rynku, a jej ostatnim etapem będzie Miejski Ośrodek Kultury.

Tylko ostemplowanie mapy kompletem dziewięciu pieczątek będzie upoważniać do otrzymania specjalnego medalu potwierdzającego zakończenie misji.

W przypadku braku pieczątki we wskazanym miejscu wystarczy wykonać zdjęcie potwierdzające obecność w tym punkcie.

Poruszanie się po trasie wytyczonej przez organizatorów zabawy ułatwi mapa z zaznaczonymi miejscami do odszukania oraz instrukcją ułatwiająca odnalezienie miejsc z ukrytymi pieczątkami.

Mapę można odebrać w Urzędzie Miejskim w pokojach nr 12 i 13 oraz na portierni RCKB lub wydrukować samemu TUTAJ (klik)

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności