Dancing na Dechach odwołany

Dancing na Dechach odwołany

Szanowni mieszkańcy
W związku z zapowiadanymi na najbliższy weekend obfitymi opadami deszczu i burzami, zmuszeni jesteśmy odwołać zaplanowany na sobotę, 5 sierpnia. „Dancing na Dechach”. Rozczarowanych serdecznie przepraszamy.
Z przyjemnością zapraszamy na inne wydarzenia organizowane lub współorganizowane przez Urząd Miejski w Brzesku. W najbliższym czasie odbędą się:

12 sierpnia – Senior Party na Ranczu Pasja (początek – godzina 15.00, gwiazdą wieczoru będzie Krystyna Giżowska)
15 sierpnia – Dożynkowo w Szczepanowie.
19 sierpnia – Turniej Sołectw i Osiedli w Buczu
20 sierpnia – Piknik Parafialny w Mokrzyskach (początek – godzina 15.00, w programie m.in. występ Pawła Gołeckiego)

Równocześnie przypominamy, że Burmistrz Brzeska Tomasz Latocha organizuje wyjazd reprezentacji Gminy Brzesko na X Międzynarodowe Senioralia, które odbędą się 1 września w Krakowie. W Urzędzie Miejskim w Brzesku przyjmowane są zgłoszenia od osób zainteresowanych uczestnictwem w tym wydarzeniu i skorzystaniem z bezpłatnego transportu (w obie strony). Zgłoszenia przyjmowane są do 22 sierpnia 2023 r. pod numerem telefonu: 14 68 65 118.

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności