Warsztaty Druga Strona Luster – zgłoszenia do 10 października!

Warsztaty Druga Strona Luster – zgłoszenia do 10 października!

Wraz z Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu (Biuro Organizacyjne w Tarnowie) serdecznie zapraszamy instruktorów teatralnych, nauczycieli prowadzących teatry szkolne oraz dorosłych aktorów – amatorów do udziału w kolejnej edycji warsztatów teatralnych DRUGA STRONA LUSTER.

Warsztaty odbędą się w sobotę 28 października w godz. 10:00-13:30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Brzesku (pl. Targowy 10), a ich tematem wiodącym będzie dialogowanie z partnerem.
Zajęcia rozwijające umiejętności konstruowania dialogu scenicznego i zdefiniowania relacji między postaciami poprowadzi Matylda Baczyńska – aktorka teatralna, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie.


Zainteresowanych udziałem w zajęciach prosimy o przesłanie wypełnionego i podpisanego skanu karty zgłoszenia w terminie do 10 października br. na adres: i.stanaszek@mcksokol.pl

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 40,00 zł. Powyższą kwotę należy wpłacić na konto MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu, Bank Pekao S.A. Oddział w Nowym Sączu 61 1240 4748 1111 0010 6015 1387 z dopiskiem druga strona Luster.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

KARTA ZGŁOSZENIA – w formacie word (pobierz), – w formacie PDF (pobierz)

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności