XV Międzynarodowa Konferencja Naukowa – Dziedzictwo kulturowe Drogi św. Jakuba – 21 października 2023

XV Międzynarodowa Konferencja Naukowa – Dziedzictwo kulturowe Drogi św. Jakuba – 21 października 2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w XV Międzynarodowej Konferencji Naukowej “Dziedzictwo kulturowe Drogi św. Jakuba”, która odbędzie się w sobotę 21 października w sali audytoryjnej MOK.

Udział w konferencji jest bezpłatny i dostępny dla wszystkich chętnych, organizatorzy zachęcają jednak do wcześniejszego zgłaszania chęci uczestnictwa przy wykorzystaniu interaktywnego formularza dostępnego pod tym adresem. Dla osób, które zarejestrują się do dnia 13 października, przewidziane są pakiety materiałów konferencyjnych (ilość pakietów ograniczona).

Szczegółowe informacje i program wydarzenia znajdują się na stronie: https://jakub.bwi.pl/xv-miedzynarodowa-konferencja-naukowa—dziedzictwo-kulturowe-drogi-sw-jakuba

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności