Współbrzmimy w imię Wolności – fragmenty koncertu

Współbrzmimy w imię Wolności – fragmenty koncertu

42 lata temu, w nocy z 12 na 13 grudnia wprowadzono w Polsce stan wojenny „Ojczyzna nasza znalazła się nad przepaścią” mówił w radiowo- telewizyjnym przemówieniu generał Jaruzelski.

I choć młodzi artyści, których zobaczycie państwo w powyższym filmie znają ten czas jedynie z opowieści, nie oznacza to, że nie potrafią wyrazić wdzięczności dla tych, którzy na przestrzeni dekad walczyli o naszą normalność. Prezentowane wideo to wybrane fragmenty przygotowanego przez Agnieszkę Piekarz koncertu „Współbrzmimy w imię wolności”, który odbył się 30 listopada na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury. Związani z placówką muzycy i wokaliści wykonali przeboje muzyki popularnej, nawiązujące tematyką do szeroko pojętej wolności i patriotyzmu 🇵🇱

Za nagranie dziękujemy Tomaszowi Łazarzowi.

Link do nagrania na naszym kanale YouTube: https://youtu.be/6AD8yjqqHWk?si=HyxIJ0dbe4LxJrEJ

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności