32. Finał WOŚP – zaczynamy! (aktualizacja)

32. Finał WOŚP – zaczynamy! (aktualizacja)

Nasz sztab ruszył pełną parą!

Finał akcji odbędzie się 28 stycznia. Jak zawsze przez cały dzień na ulicach miasta i gminy spotkać będzie można wolontariuszy z kolorowymi puszkami. Tego samego dnia wieczorem zapraszamy do siedziby naszego sztabu w RCKB. Odbędą się licytacje stacjonarne (szczególnie zapraszamy amatorów Złotych Serduszek) oraz koncert zespołu Beauty Plate.

Orkiestrę wesprzeć możecie już dziś. Jest na to kilka sposobów:

eskarbonka dostępna pod adresem https://eskarbonka.wosp.org.pl/nadonyduly

sztabowa puszka stacjonarna, która codziennie czeka na portierni RCKB

licytacje na Allegro: https://allegro.pl/uzytkownik/mok_brzesko – pierwsze przedmioty już pojawiły się na naszym koncie.

– zachęcamy również do przekazywania przedmiotów na licytacje (więcej info tutaj). Z doświadczenia wiemy, że wszyscy czekają na ostatnią chwilę a to niekoniecznie dobrze dla ostatecznej ceny, szczególnie jeżeli dany przedmiot chcemy licytować za pośrednictwem Allegro. Dlatego ZAPRASZAMY JUŻ DZIŚ!

Przypominamy – w tym roku zbieramy na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Grają z nami: Gmina Brzesko, TIMELESS biżuteria i zegarki, Zdrowo i Kolorowo, Restauracja RZYM, Pizzeria Soprano, Agencja ochrony VIP Patrol, Studio Figura Brzesko, Fabryka Uniesień, PAPILO art. szkolne i biurowe, Manufaktura Blasku Car Detailing, Kawiarnia Kawowe Love, Giganci Programowania  – Dzięki! ❤️

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności