Mundurowi grają razem z nami!

Mundurowi grają razem z nami!

Z dumą informujemy, że w tegoroczne działania naszego sztabu zaangażowali się również strażacy z PSP Brzesko oraz policjanci z brzeskiej KPP ❤️

Zachęcamy do zapoznania się z tekstami poniżej:

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z Brzeska wspierają 32 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. #SłużbyDlaWOŚP. W najbliższą niedziele będziemy obecni podczas wielkiego finału w Miejskim Ośrodku Kultury w Brzesku na Placu Targowym 10.

Strażacy w całej Polsce pokazują, że nie tylko gaszą ogień, ale też rozpalają serca!
Zapraszamy, dołącz do akcji “Gasimy ogień, rozpalamy serca!” #SłużbyDlaWOŚP.

W ramach 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 28 stycznia 2024 roku wspieramy cel tegorocznej zbiórki “Płuca po pandemii”. Opracowanie mł. kpt. Dominik Machał

Notatkę przeczytać można TUTAJ (klik)

Tak jak w latach ubiegłych i w tym roku policjanci z Brzeska zadbają o bezpieczeństwo podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mundurowi będą pilnować bezpieczeństwa kwestujących i kontrolować, czy zbiórki są prowadzone przez osoby do tego uprawnione. W tym roku policjanci aktywnie włączają się także w granie dla WOŚP oraz w licytacje. 28 stycznia br., w wielu miastach Małopolski staną stoiska profilaktyczno- informacyjne, przy których policjanci będą informować o bezpieczeństwie. Takie stoisko pojawi się w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku.

Pełny tekst wraz z poradami dla wolontariuszy jest dostępny TUTAJ (klik)

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności