Spektakl “Prezent urodzinowy” – 24 marca 2024

Spektakl “Prezent urodzinowy” – 24 marca 2024

Spektakl PREZENT URODZINOWY już 24 marca!

“Prezent urodzinowy” to znakomita farsa z zaskakującymi zwrotami akcji. Po raz pierwszy w Polsce, sztuka zostaje przeniesiona w lata trzydzieste, co nadaje specyficznego klimatu tamtych lat.

Akcja sztuki toczy się w londyńskim hotelu. Jednocześnie będziemy w dwóch osobnych pokojach, a wszystkiego na miejscu dopilnuje on – nietuzinkowy kelner Tony, który widział już nie jedno i nie wiele potrafi go zaskoczyć, aż do to tego momentu.
Na scenie zobaczymy pięcioro aktorów, którzy przeniosą nas do innego, zwariowanego świata, świata nieprawdopodobnych sytuacji i komicznych nieporozumień. Do świata Tony’ego. Będziemy świadkami wielu zaskakujących pomyłek, fantastycznych kreacji aktorskich, wspaniałych dialogów, a wszystko to w reżyserii Wojciecha Błacha, reżysera spektaklu “Weekend z R.” który od kilku lat bawi widzów do łez. Autorem farsy jest Robin Hawdon, co już samo w sobie zapowiada zwariowaną komedię omyłek i niespodzianek przygotowanych dla widza. “Prezent urodzinowy” to chwila zastanowienia i ogromna dawka śmiechu.

Reżyseria: Wojciech Błach
Przekład:
Elżbieta Woźniak

Obsada (zamiennie):
Liz: Anna Samusionek / Anna Gzyra / Dorota Kwietniewska
Kate: Aleksandra Szwed / Agnieszka Wielgosz / Kaja Paschalska / Dorota Kwietniewska
Dick: Mariusz Słupiński / Sebastian Cybulski / Rafał Kwietniewski
Bob: Włodzimierz Matuszak / Grzegorz Pawlak / Bogdan Kalus
Tony: Sławomir Pacek / Waldemar Obłoza

24 marca, godz. 17:00 – zapraszamy!


BILETY do nabycia na stronie kupbilecik.pl:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/118187/Brzesko/Prezent+urodzinowy+–+„Birthday+Suite”

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności