Spektakl “NIE-zapomniana melodia” – 27 kwietnia 2024

Spektakl “NIE-zapomniana melodia” – 27 kwietnia 2024

Spontaniczny Teatr Muzyczny działający w Miejskim Ośrodku Kultury w Brzesku serdecznie zaprasza na lekko uwspółcześnioną wersję pewnego filmu z poprzedniej epoki 📽️

Instytut dla panien, nocne życie miasta, nieproszeni goście, wojny korporacji, wielkie interesy i jeszcze większe nieporozumienia. Do tego trochę chemii, szczypta, muzyki, sportu i dobrych manier oraz przede wszystkim duuuużo MIŁOŚCI!

Ależ wspaniałe będzie znów się z Państwem spotkać! Podczas spektaklu na scenie pojawią się dobrze znane twarze, choć jak zwykle nie zabraknie niespodzianek. Mamy też w zanadrzu kilka znanych piosenek i wiele zaskakujących zwrotów akcji. Do zobaczenia!

Sztuka w reżyserii Eweliny Stępień na podstawie filmu Zapomniana Melodia.

👉 27 kwietnia 2024, godz 18:00

👉Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku (plac targowy 10)

👉 BILETY w cenie 20 zł do nabycia w MOK oraz za pośrednictwem portalu kupbilecik.pl: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/126488/Brzesko/Spontaniczny+Teatr+Muzyczny+w+Brzesku

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności