Święta majowe w Brzesku

Serdecznie zapraszamy do udziału:

30 kwietnia – o godz. 16:00 w brzeskiej pływalni rozpoczną się XIV Zawody Pływackie z okazji Dnia Flagi RP;

2 maja – Dzień Flagi RP z Wojskiem Polskim oraz rozdawanie flag;

3 maja – o godzinie 10:00 przed siedzibą urzędu miejskiego rozpocznie się zbiórka pocztów sztandarowych, o godzinie 10:30, w kościele świętego Jakuba odbędzie się msza w intencji ojczyzny, a następnie pod Pomnikiem Nieznanego Żołnierza nastąpi złożenie kwiatów; na godzinę 15:00 zaplanowano otwarte zawody strzeleckie, które odbędą się w strzelnicy KPP w Brzesku; o godzinie 17:00 w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym rozpocznie się koncert Chóru Gaudium oraz wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.