Marzenia się spełniają! Koncert Jagody Szydłowskiej – 22 czerwca 2024

Marzenia się spełniają! Koncert Jagody Szydłowskiej – 22 czerwca 2024

Uwaga❗

Informujemy, że koncert Jagody Szydłowskiej „Marzenia się spełniają” zostaje PRZEŁOŻONY.

Nowa data wydarzenia to 26 PAŹDZIERNIKA o tej samej porze.

Zakupione bilety ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ.

Jeżeli nowa data nie jest dla Państwa odpowiednia, istnieje możliwość zwrotu pieniędzy. Osoby, które kupiły bilety stacjonarnie mogą w tym celu udać się do naszej kasy. Osoby, korzystające z serwisu kupbilecik.pl są proszone o sprawdzenie skrzynki mailowej podanej podczas zakupu.

Już 26 PAŹDZIERNIKA czerwca zapraszamy Państwa na wyjątkowe spotkanie z Jagodą Szydłowską. Pochodząca z Brzeska uczestniczka show “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zdradzi jak program wygląda „od kuchni”, co się dzieje gdy wyłączane są kamery oraz jak przebiegają przygotowania do odgrywania określonych ról.

Nie zabraknie zdjęć, filmów i przede wszystkim muzyki na żywo – spotkanie będzie bowiem okazją do usłyszenia raz jeszcze utworów wykonywanych przez Jagodę w programie. Wokalistka wystąpi w asyście zespołu KULSON BAND.

Spodziewajmy się więc ogromnej dawki energii, anegdot, uśmiechu i muzycznych niespodzianek. Do tego zresztą Jagoda zdążyła brzeską publiczność przygotować. Całkiem niedawno pisaliśmy przecież, że „jest śpiewającą didżejką, członkinią zespołu coverowego i trenerką personalną. Uwielbia boks, szybkie samochody, medytacje, ćwiczenia Qigong, wspinaczkę i wizyty na strzelnicy. Sama o sobie mówi, że utożsamia się z Agnieszką Chylińską w momentach „darcia kopary” a piosenka Tiny Turner „Simply the Best” pozwoliła jej pokonać niską samoocenę i uwierzyć w siebie”.

Czy po takim opisie potrzebna jest jakakolwiek rekomendacja? ❤️

👉 26 PAŹDZIERNIKA 2024, godz. 19:00
👉 Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku (plac Targowy 10)
👉 BILETY w cenie 50 zł do nabycia w MOK oraz za pośrednictwem serwisu kupbilecik.pl: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/131063/Brzesko/Jagoda+Szydłowska/

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności