BRZESKO OKOCIM FESTIWAL – ZMIANY W RUCHU DROGOWYM

BRZESKO OKOCIM FESTIWAL – ZMIANY W RUCHU DROGOWYM

Szanowni Mieszkańcy!

W związku z organizacją imprezy „Brzesko – Okocim Festiwal 2024” w dniach 29 i 30.06.2024 r., Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku informuje o:

– zamknięciu ul. Asnyka od skrzyżowania z ul. Wyszyńskiego do Rynku w dn. 29.06.2024 r. (sobota). Prosimy o usunięcie pojazdów zaparkowanych przy Rynku w Brzesku, gdyż w tym dniu ulice zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku będą nieprzejezdne.

– zamknięciu ul. Czarnowiejskiej dla ruchu na odcinku od ul. Brzezowieckiej do ul. Uczestników Ruchu Oporu oraz ul. Uczestników Ruchu Oporu od skrzyżowania z ul. Sienkiewicza do skrzyżowania z ul. Chopina; ul. Sobieskiego od skrzyżowania z ul. Długą do skrzyżowania z ul. Uczestników Ruchu Oporu oraz ul. Puszkina w dniu 30.06.2024 r. (niedziela) od godz. 7.00 – 24.00.

– czasowej zmianie organizacji ruchu autobusów:

  • w dniu 29.06.2024 r. (sobota) prosimy, aby od godziny 16.00 autobusy jadące na trasie Kraków – Nowy Sącz kierowały się na obwodnicę, nie jadąc przez centrum miasta, gdyż planowany jest koncert na Rynku brzeskim.
  • w dniu 30.06.2024 r. (niedziela) od godz. 6.00  do  godz. 24.00 ruch odbywał się będzie ul. Kościuszki, nieczynny będzie przystanek na ul. Królowej Jadwigi. Pasażerowie będą mogli wsiadać i wysiadać na przystanku przy pl. Żwirki i Wigury i Uczestników Ruchu Oporu. 

– informujemy także, że w/w imprezy potrwają do godz. 24.00.

W/w środki zostały podjęte ze względu na bezpieczeństwo uczestników imprez, za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość, zachęcamy również do uczestnictwa w tym kulturalnym wydarzeniu oraz w innych imprezach organizowanych przez MOK.

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności