Brzesko Okocim Festiwal 2024 – dziękujemy sponsorom!

Za nami największa impreza muzyczna w kalendarzu kulturalnym gminy. W tym miejscu chcemy serdecznie podziękować tym, bez których tak wielkie wydarzenie nie miałoby racji bytu, czyli naszym SPONSOROM.

Są nimi: Browar Okocim (sponsor główny), CANPACK (złoty sponsor), Zasada Trans Spedition (sponsor strategiczny)

oraz: P.B.H.T. Edmund Leś, Galeria Odyseja, PSB Mrówka, Regionalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, CMC-OIL, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Plus Medica, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krakowie, Nadleśnictwo Brzesko, Firma Granit, Enter, Megamot, sklep Papilo, Gosia-Tour, Pagen, Concept Dom, Cech Rzemieślników oraz Małych i Średnich Przedsiębiorców w Brzesku, Bank Spółdzielczy w Brzesku, Euro-Gum, Unilink, Betoniarnia Mikołajek, Hotel August, Krakowski Bank Spółdzielczy, RDS Salon Redukcji Defektów Skórnych, Budmir, Mini Market „Pod dębem”, BUFIX, Firma Jawor, Brzeskie Zakłady Komunalne, Związek Nauczycielstwa Polskiego w Brzesku, K&K Recykling System, Restauracja Rzym, MarinMed, Galeria Fryzur Paulina Ciuba-Cierniak, Biuro rachunkowe Sambortax, Climax, Mark Brzesko, Pizzeria Soprano, Sowa Reklamy, Księgarnia-Antykwariat „Rebus”, Firma Remontowo-Budowlana B.O.S., Wiking Gastro, Pawlik Ubezpieczenia, Studio Figura, Restauracja Piotruś Pan, Lililand, MayMat, Szkło Plast Curyło, Fachowiec, Zakład Przetwórstwa Mięsnego Chabura, Inversja Sylwetki, Sekrety Urody, Bug-Dróg Łagosz, SunRoll, Bel-Pol, Piekarnia Filipek, Gospodarstwo Ogrodnicze Nakielny, AN Ogrody, Art Dent, Quickside, Firma Niko, Salon Fryzjerski Apogeum, Sercon, Centrum Łazienek Bart-Box, Firma Manso, Miniprice.pl, Kino Planeta, Fish Truck Marcin Tomala, Fab Druk, Mahi Automobile, Triumph – Sekrety Kobiety, Transmat – Skład Opału, ApStone Kamieniarstwo Piotr Śledź, Early Stage, Mat Planeta, SIM Małopolska, F.P.H.U Cichoński – Producent Mebli, Wikaro Dachy, Restauracja Galicyjska, Fabryka Uniesień, OSP Poręba Spytkowska, Kopalnia Soli Bochnia oraz Sklep Zoologiczny Akara.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawowali:

Radio Eska, Brzeski Magazyn Informacyjny, Imprezowy Region, Capuccino. eu, Temi, Brzesko-Bochnia z Bliska, Brzeska Scena Rozrywki, Życie Brzeska, Koncertowy Tarnów, Kulturalna Bochnia, Brzeska Witryna Internetowa, Bochnianin. pl, Głos 24, oraz Tarnowska. Tv.

W imieniu naszym oraz Urzędu Miejskiego w Brzesku i burmistrza Brzeska Tomasza Latochy bardzo, bardzo, BARDZO serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dokładają swoją cegiełkę do organizacji Festiwalu.

Do zobaczenia!