Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

IRA akustycznie

14 kwietnia @ 18:00 - 19:30

100zł

IRA AKUSTYCZNIE W BRZESKU!

Obchodzący w tym roku jubileusz 35-lecia działalności zespół IRA debiutował podczas najważniejszej imprezy muzycznej w Polsce – Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Później wracali tam jeszcze kilkakrotnie zgarniając nagrody i wyróżnienia. Muzycy wydali dwanaście płyt studyjnych. Niektóre z nich pokryły się złotem i platyną.

Na koncie zespołu znajdują się takie hity jak “Nadzieja”, “Mój dom”, “Ona jest ze snu”, “Wiara” czy “California”. IRA to bezsprzecznie jeden z najważniejszych zespołów polskiego rocka. Ich koncerty zadowalają zarówno miłośników melodyjnych ballad jak i mocnego rockowego grania.

Na przestrzeni lat zespół gościł w Brzesku już dwukrotnie – za każdym razem promując inny repertuar. Tym razem muzycy zaprezentują się w wersji akustycznej.

Zapraszamy 14 kwietnia o godz. 18:00

Szczegóły

Data:
14 kwietnia
Godzina:
18:00 - 19:30
Koszt:
100zł
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/93615/Brzesko/IRA/

Miejsce wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku
plac Targowy 10
Brzesko, Małopolskie 32-800 Poland
+ Google Map

Organizator

Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku,
Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności