• To wydarzenie minęło.

MOK i Przyjaciele dla Ukrainy

24 kwietnia 2022 @ 17:00 - 19:00

Wstęp wolny
Zapraszamy na koncert charytatywny mający na celu wsparcie naszych sąsiadów gnębionych wojną.

Na jednej scenie spotkają się członkowie naszego zespołu rockowego Kulson Band, kabaretu Sprawa Drugorzędna, scholi dziecięcej Ziarenka Nadziei, Grupy Teatralnej GT, ZPiT Porębianie, Miejskiej Orkiestry Dętej oraz nasi przyjaciele i zaproszeni goście.Wybrzmią znane przeboje oraz utwory skomponowane specjalnie na tę okazję.

Koncertowi przyświeca ponadczasowa myśl Jana Pawła II:
Wolność jest człowiekowi dana i zadana
Wstęp wolny. Bądźcie z nami.

Data:
24 kwietnia 2022