NOWA DATA ! Kabaret Moralnego Niepokoju – 10 września 2021, godz. 20:00

NOWA DATA ! Kabaret Moralnego Niepokoju – 10 września 2021, godz. 20:00

Szanowni Państwo,
informujemy, że występ Kabaretu Moralnego Niepokoju odbędzie się 10 września 2021 r. Posiadane przez Państwa bilety zachowują ważność.

UWAGA!
W związku z poluzowaniem obostrzeń, występ odbędzie się o godz 20:00 zarówno dla osób, które zakupiły bilety drogą internetową, jak i dla tych, którzy nabyli je stacjonarnie w kasie MOK. Organizator informuje, że miejsca wyznaczone na biletach mogą ulec zmianie.

W kasie dostępne są jeszcze ostatnie bilety 😃 Zapraszamy!

 „Za długo panowie byli grzeczni” to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju, który trwa około dwie godziny i przez właśnie tyle czasu można zapomnieć, że jest/było coś takiego jak jakaś pandemia. Jest za to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor, którym Kabaret komentuje życie. 
Są tu rodzice, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko, córka, która sprawia kłopoty ojcu, ojciec, który zadręcza córkę, mąż, który próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki, małżeństwo, które ciągle nawzajem się poprawia i syn, który zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać. Jest cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z tym zerwać. Bo jak długo można się dostosowywać do tego, co chcą w nas widzieć inni? Za długo panowie byli grzeczni.
Wszystko na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna. Na koniec bisy, a tam- największe hity. Ponad 2 godziny  premierowego  programu.”

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności