#Szczepimysię

#Szczepimysię

Urząd Miejski w Brzesku zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Brzesko i gmin ościennych do skorzystania z możliwości zaszczepienia się przeciwko COVID-19 🧪

– Już w najbliższą niedzielę, 15 sierpnia o godzinie 14:00, w Wokowicach (przed Domem Ludowym) zostanie uruchomiony mobilny punkt szczepień, z którego usług może skorzystać każdy bez względu na miejsce zamieszkania (wystarczy wziąć ze sobą dowód osobisty).

– Szczepienia prowadzone będą także 21 sierpnia od godziny 16:00 na stadionie w Buczu podczas Festynu Rodzinnego oraz 22 sierpnia od godziny 15:30 w Brzesku przed budynkiem Regionalnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego.

Pamiętajmy, że szczepienia to jedyny skuteczny sposób zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, szczególnie teraz, gdy niebezpiecznie przybiera na sile czwarta fala 🦠

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności