Kabaret Sprawa Drugorzędna – Brylantowa Biblioteka

„Brylantowa Biblioteka” to tytuł programu, który w sobotę zaprezentowali członkowie naszego kabaretu Sprawa Drugorzędna z okazji 75-lecia brzeskiej książnicy 💎 Występ jak zwykle wzbudził salwy śmiechu, a momentami skłaniał do refleksji. Do tego członkowie grupy zdążyli nas przyzwyczaić.

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku – z okazji jubileuszu życzymy Wam wszystkiego co najlepsze. Niesłabnącej pasji w propagowaniu czytelnictwa, serca otwartego na słowo czytane i mówione oraz radości płynącej z kontaktu z drugim człowiekiem.

Już przygotowujemy się do stulecia 🥳

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji w naszej galerii zdjęć (klik).