Otwarcie lodowiska – 4 grudnia 2021

Otwarcie lodowiska – 4 grudnia 2021

Burmistrz Brzeska Tomasz Latocha oraz Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na otwarcie lodowiska.

Jak informują organizatorzy:

To niecodzienne wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00, a organizatorzy przygotowali na ten dzień szereg atrakcji. Głównym punktem bogatego programu będą taneczne pokazy na lodzie w wykonaniu łyżwiarzy z warszawskiego Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Walley – Plus Duo. Pokazy zostaną okraszone grami i zabawami na lodzie. W planie są także zajęcia nauki jazdy na łyżwach dla najmłodszych, po czym lodowisko zostanie oddane we władanie każdego, kto ma chęć zażyć ruchu na prawdziwym, gładkim i dokładnie zmrożonym lodzie. Do dyspozycji będzie stoisko gastronomiczne serwujące między innymi gorącą czekoladę, herbatę, frytki i gofry.

W trakcie sobotniego wieczoru pracownicy Urzędu Miejskiego wraz z wolontariuszami prowadzić będą akcję „Przyjdź i podaruj życie innym”, której celem jest poszukiwanie potencjalnych dawców szpiku kostnego dla osób zmagających się z nowotworem krwi.


Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności