30. finał WOŚP w Brzesku – występy muzyczne

30. finał WOŚP w Brzesku – występy muzyczne

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wczorajszego bardzo pracowitego dnia.

Na naszej scenie wystąpił zespół muzyczny w składzie: Tomasz Łazarz, Zuzanna Łazarz, Kornelia Woda, Teresa Szydłowska, Krzysztof Szydłowski, Karol Niemiec, Krzysztof  „Arnold” Michalski, Daniel Pabian oraz Grzegorz Filipek. Gościnnie pojawiła się liczna grupa przyjaciół zespołu. Nie sposób wymienić ich wszystkich z imienia i nazwiska, ale im również należą się podziękowania. Warto rzucić okiem na zdjęcia, bo jest tam wiele znajomych twarzy 😉

Wybrzmiały wielkie przeboje polskiego rocka, m.in. “Nie Pytaj o Polskę” Obywatela G.C., “Mój jest ten kawałek podłogi” Mr. Zoob, “Wiara” zespołu IRA czy “Chcemy być sobą” Perfectu. Było również kilka muzycznych niespodzianek na czele z utworem “Dlaczego?” skomponowanym przez Krzysztofa Szydłowskiego specjalnie na tę okazję.

Umiejętności taneczne zaprezentowały uczestniczki zajęć baletowych prowadzonych w MOK-u przez Edytę Korus w ramach brzeskiej filii Ogniska Baletowego w Tarnowie oraz tancerki pod przewodnictwem Kamili Kural, m.in. formacja taneczna KALAMI, do której wciąż można się zapisywać (szczegóły w zakładce zajęcia).

Niestety nie mogliśmy spotkać się z Wami oko w oko – pozostaje zapis wideo z transmisji online. Dziękujemy portalowi Capuccino.eu za udostępnienie sprzętu, który pozwolił nam przeprowadzić live.

Przez cały dzień w siedzibie sztabu trwało liczenie pieniędzy z dostarczanych przez wolontariuszy puszek. Jak co roku wspierali nas pracownicy Krakowskiego Banku Spółdzielczego o. Szczurowa oraz pani Katarzyna Pacewicz-Pyrek. Więcej informacji o wynikach finansowych znajdziecie TUTAJ

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności