30. brzeski finał WOŚP w liczbach

30. brzeski finał WOŚP w liczbach

WOŚP 2022 w liczbach:

– Zbiórka w terenie przyniosła 63 623, 39 zł. Bank wciąż przelicza jeszcze datki w walutach obcych oraz wartość przekazanych precjozów więc kwota ta jeszcze się zwiększy.

– W terenie przez cały dzień kwestowało 106 wolontariuszy i to im należą się największe podziękowania, bo pogoda nie zachęcała do wyjścia z domu nawet na kilka minut.

– Rekordowe kwoty zebrali do puszek: Adrian – 4120,94 zł, Anita – 2065,14 zł, Anna – 1935, 38 zł oraz Weronika – 1904,30 zł.

– Wpłaty do E-skarbonki wynoszą na ten moment 3754 zł. Skarbonka, jest aktywna do końca dnia, więc spóźnialscy jeszcze mogą się dorzucić. Link: https://eskarbonka.wosp.org.pl/dx4haf.

– Terminal płatniczy zlokalizowany w siedzibie sztabu zasilił konto WOŚP dodatkowymi 70,50 zł.

– Aukcje Allegro trwają do 14 lutego, ale już na ten moment zgromadziły kwotę ponad 16 tys. zł. Link do licytacji: https://allegro.pl/uzytkownik/mok_brzesko.

– W sumie na dzień dzisiejszy zebraliśmy ponad 83,5 tys. zł.

Trudno przewidzieć jaka będzie ostateczna kwota. Aukcje naprawdę potrafią zaskoczyć, ale mamy nieśmiałą nadzieję, zbliżymy się do magicznej bariery 100 tys. zł.

Już dziś serdecznie dziękujemy za wsparcie wszystkim, którzy po raz kolejny pozwolili nam uwierzyć, że w jedności siła. To wszystko dzięki WAM❤

Wspierali nas:

Zdrowo i Kolorowo, Pizzeria Soprano, GoDan Strefa Uśmiechu Brzesko – Weronika Kuzak, oraz Andrzej Meller (Timeless Biżuteria Zegarki). SZCZEGÓLNE podziękowania dla Agencja Ochrony VIP Patrol.

Byli z nami:

Urząd Miejski w Brzesku, Tomasz Jan Latocha.

Przedmioty do licytacji przekazali (do tej pory):

Fundacja WOŚP, Timeless Biżuteria i Zegarki – Andrzej i Elżbieta Meller, Piotr Kolbusz, Seweryn Kozub, Katarzyna Pacewicz-Pyrek, Akademia Ruchu Libra, Salon Redukcji Defektów Skórnych RDS.

W liczeniu pieniędzy jak co roku wspierali nas pracownicy Krakowskiego Banku Spółdzielczego o. Szczurowa oraz pani Katarzyna Pacewicz-Pyrek.

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności