Spektakl “Ławeczka w słońcu” – 13 listopada 2022

Spektakl “Ławeczka w słońcu” – 13 listopada 2022

“Ławeczka w słońcu” – Premierowa komedia wielkiego przeboju amerykańskiej sceny teatralnej autorstwa Rona Clarka.

Znajomość Harolda i Alfreda najlepiej oddaje porzekadło “Kto się czubi, ten się lubi”. Panowie codziennie przesiadują na ławeczce w uroczym parku. I choć różni ich niemal wszystko, to łączy wieloletnia przyjaźń. Jeden to znudzony księgowy, który na wszystko narzeka, drugi – podstarzały lowelas kochający życie. Ich szorstkie relacje są źródłem komicznych scen i zabawnych puent. Obaj marzą by jakiś promyk słońca odmienił ich los, więc kiedy pewnego dnia na ławeczkę przysiada się energiczna Adrienne, w panów wstępuje nowy duch. Kobieta tryska spontanicznością, nowymi pomysłami i wprowadza ożywczy ferment, burząc skostniały system. Czy zostanie z nimi na dłużej?

“Ławeczka w słońcu” to radosna komedia z happy endem, będąca równocześnie szczerą opowieścią o życiu i sposobach jego smakowania.

Występują:
Grażyna Barszczewska – Adrienne
Sylwester Maciejewski – Harold
Wojciech Wysocki – Alfred

Bilety w cenie 90 zł do nabycia na BILETYNA.PL (klik!) oraz KUPBILECIK.PL (klik!)

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności