Teatralne Spotkania Metodyczne – zgłoszenia do 28 października

Teatralne Spotkania Metodyczne – zgłoszenia do 28 października

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu – Biuro Organizacyjne w Tarnowie serdecznie zaprasza instruktorów teatralnych oraz osoby, które chcą rozwijać swoje umiejętności w zakresie pracy za amatorskimi zespołami teatralnymi do udziału w 8. edycji Teatralnych Spotkaniach Metodycznych, która odbędzie się 5 listopada br. (sobota) w godz. 10:00-14:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Brzesku, pl. Targowy 10.

Kreatywność i improwizacja to tematyka tegorocznego spotkania warsztatowego, które poprowadzi Andrzej Róg – aktor, reżyser, artysta kabaretowy, pieśniarz, kompozytor.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o przesłanie do 28 października br. skanu wypełnionej i odręcznie podpisanej karty zgłoszenia na adres: i.stanaszek@mcksokol.pl

Warsztaty realizowane są w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego w związku
z czym – udział w zajęciach jest BEZPŁATNY.

Dodatkowych informacji udziela: Ilona Stanaszek w tarnowskim Biurze Organizacyjnym MCK SOKÓŁ:
tel. 14 626 07 61, 18 534 06 89, e-mail: i.stanaszek@mcksokol.pl.

Karta zgłoszenia:
– w formacie doc – POBIERZ (klik!)
– w formacie pdf – POBIERZ (klik!)

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności