Warsztaty teatralne Druga Strona Luster – zapisy do 18 listopada

Warsztaty teatralne Druga Strona Luster – zapisy do 18 listopada

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu – Biuro Organizacyjne w Tarnowie wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Brzesku serdecznie zaprasza instruktorów teatralnych, nauczycieli prowadzących teatry szkolne oraz dorosłych aktorów – amatorów do udziału w warsztatach DRUGA STRONA LUSTER.
Komunikacja sceniczna – kody werbalne i pozawerbalne w procesie konstruowania postaci scenicznej to tematyka teatralnych zajęć warsztatowych, które odbędą się 26 listopada br. /sobota/ w godz. 10:00-14:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Brzesku, pl. Targowy 10
Zajęcia poprowadzi Kamil Toliński – aktor filmowy i teatralny, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego w związku
z czym – udział w zajęciach jest bezpłatny!

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest przesłanie na adres mailowy: i.stanaszek@mcksokol.pl skanu wypełnionej i odręcznie podpisanej karty zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do 18 listopada  br. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodatkowych informacji udziela Ilona Stanaszek – koordynator warsztatów
e-mail: i.stanaszek@mcksokol.pl, tel. 14 626 07 61, 18 534 0 689.

KARTA ZGŁOSZENIA: – WORD (pobierz), – PDF (pobierz)

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności