Nowe oblicze pracowni plastycznej

Nowe oblicze pracowni plastycznej

Remont i przebudowa pracowni plastycznej zakończone, ruszyły pierwsze zajęcia.

Przedsięwzięcie możliwe było dzięki współpracy z firmą CANPACK, w ramach realizowanego wspólnie projektu pn. „Integracyjne warsztaty plastyczne: Mogę Ja, możesz Ty”. Zgodnie z nazwą, projekt przewiduje organizację skupionych na integracji warsztatów plastyczno-rękodzielniczych skierowanych do różnych grup społecznych. W tym celu zakupione zostały sztalugi, oraz nowe stoły, krzesła i umeblowanie do pracowni plastycznej (w tym m.in. specjalne szufladki i przegródki na arkusze itp.). Stare pomieszczenie zostało odmalowane a w części pokryte kolorową tapetą. Położono również nową wykładzinę. Sala została bogato wyposażona w komplety ołówków, rysików, grafitów, farb, materiałów plastycznych oraz drewniane modele (dłoni i sylwetki ludzkiej) ułatwiające naukę szkicowania. Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach wiekowych ruszyły w połowie października.

Zgodnie z założeniami, projekt ma nie tylko integrować, ale również uwolnić kreatywność i pomysłowość lokalnej młodzieży oraz podnieść standard zajęć organizowanych w MOK-u.Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności