Pięć razy “Stonoga”

Pracowity dzień mają dziś młodzi aktorzy z Koła Teatralnego “Stonoga” działającego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzesku pod kierunkiem Agaty Podłęckiej 🎭

W ramach programu “Dzieci Dzieciom” zespół zaplanował dziś aż pięciokrotnie (!) wystawić na naszej scenie spektakl “Jeszcze jedna dziewczynka z zapałkami” na motywach baśni Hansa Christiana Andersena. Każde z przedstawień przy sali wypełnionej po brzegi ich kolegami i koleżankami z brzeskich szkół.

Ostatni występ odbędzie się o godz. 17:00 i dedykowany jest wszystkim sympatykom “Stonogi”. W imieniu naszym i aktorów serdecznie zapraszamy 🙂

Galeria zdjęć: