Porębianie ogłaszają wiosenny nabór

Porębianie ogłaszają wiosenny nabór

Zespół Piesni i Tańca “Porębianie” ogłasza wiosenny nabór:

Zapraszamy do fascynującej przygody z polskim folklorem. Prezentujemy oryginalne pieśni i tańce z wielu regionów Polski poddane artystycznemu opracowaniu propagując piękno polskiego folkloru nie tylko w kraju ale i zagranicą.

Jeśli umiesz i chcesz śpiewać, tańczyć albo grać na jakimś instrumencie to zapraszamy do dołączenia do naszego Zespołu i kapeli. A jeśli nie umiesz to wspólnie się nauczymy pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Nabór do grup:

  • dla młodzieży początkującej od 13 lat – poniedziałki
  • dla dorosłych i starostów – środy

Udział w zespole to szansa na rozwój pasji oraz zainteresowań. To możliwość rozwoju umiejętności wokalno – tanecznych oraz wzmacnianie sprawności psychofizycznej. To również możliwość podróży i występów na różnych scenach. To też przyjaźnie i wspaniałe więzi rówieśnicze. W ten sposób kultywujemy tradycje ludowe polskich regionów oraz promujemy naszą miejscowość i region.

ZAPRASZAMY!

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności