MOK w Kupbilecik.pl

MOK w Kupbilecik.pl

Jak zapewne zdążyliście Państwo zauważyć, niedawno nawiązaliśmy stałą współpracę z portalem KUPBILECIK.PL. Dzięki temu zdobycie biletów na organizowane przez nas imprezy jest niezwykle wygodne.

Najbliższym wydarzeniem na które można zakupić bilety za pośrednictwem wspomnianej platformy jest spektakl muzyczny W NIEDALEKIEJ PRZYSZŁOŚCI W RODZIMEJ GALAKTYCE przygotowany przez Spontaniczny Teatr Muzyczny. Jest to pierwsze od długiego czasu widowisko w wykonaniu działającej w MOK-u grupy wokalno-aktorskiej. Zespół ma na koncie takie widowiska jak „Zakochany Złodziej”, „Draculaland”, „Księżniczka Czardasza” czy adaptacja „Strasznego Dworu” Stanisława Moniuszki.

Nowy spektakl skupiony jest wokół polskich piosenek satyrycznych i kabaretowych (choć jest też kilka tych bardziej na serio) połączonych nie stroniącym od absurdu scenariuszem. Wszystko ze skrzętnie ukrytym pozytywnym morałem. Wystąpią aktorzy i wokaliści dobrze znani z poprzednich koncertów oraz kilka nowych twarzy. Te jednak niech pozostaną niespodzianką.

Gramy już PIERWSZEGO KWIETNIA 2023 (ale to nie prima aprilis) o godz. 17:00.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia:

• na stronie KupBilecik: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/95272/Brzesko/Spontaniczny+Teatr+Muzyczny+w+Brzesku/
• stacjonarnie w Miejskim Ośrodku Kultury w Brzesku: plac Targowy 10 (sala 219).

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności