Otwarcie wieży widokowej na Bocheńcu – 14 października 2023

Otwarcie wieży widokowej na Bocheńcu – 14 października 2023

Razem z Urzędem Miejskim w Brzesku oraz HDK Motojadowniki serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystym otwarciu wieży widokowej na Bocheńcu połączonym z piknikiem motocyklowym.

Przygotowano wiele atrakcji dla małych i dużych. Wystąpi Jagoda Szydłowska – artystka o wielu twarzach 😁

Każda osoba, która wejdzie tego dnia na wieżę otrzyma pamiątkową pocztówkę, na której będzie mogła odcisnąć specjalnie przygotowaną pieczęć.

Widzimy się 14 października!

Wieża widokowa stanęła w odległości 250 metrów od kościółka św. Anny w Jadownikach. Ma wysokość – 25 metrów i składa się z 6 kondygnacji. Powierzchnia każdej z platform to kwadrat o boku 7,3 metra. Budowlę tworzy stalowa konstrukcja z drewnianymi wykończeniami. Wokół głównego obiektu powstała wiata oraz inne elementy tzw. infrastruktury towarzyszącej, między innymi parkingi.

Powrót na górę
Skip to content
Ta strona internetowa jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej dla osób niepełnosprawnych. Stale poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.
Stan zgodności